Způsoby platby stravného

Pokyny k platbám stravného

 

Vážení rodiče, v tomto školním roce přecházíme na nový systém placení stravného inkasem.

Každého 15. dne v měsíci Vám jedním inkasem strhneme z Vašeho účtu stravné za předchozí měsíc.

Upozorňujeme, že souhlas s inkasem ve prospěch účtu školy  musí být zřízen do 15. 9. 2023 a nesmí obsahovat variabilní/konstantní symbol a jeho případný limit musí odpovídat výši stravného a školného MŠ/ZŠ za všechny Vaše děti (lze zadat i bez limitu).

 

Doporučení nastavení limitu ve Vaší bance (můžete si ho zvýšit dle uvážení nebo limit nezadávat)

 

Celodenní stravné pro děti MŠ

1200 Kč

52 až 54 Kč/den

Oběd pro žáky I. – V. třídy ZŠ

 800 Kč

29 až 33 Kč/den

 

Co je třeba udělat?

1. Zajít do banky, v níž máte zřízen svůj účet, zadat povolení k inkasu ze svého účtu na účet našeho zařízení, nechat si potvrdit v bance povolení inkasa pro ZŠ a MŠ a donést potvrzení vedoucí školní jídelny.

2. Nebo použít internetové bankovnictví svého účtu a zadat povolení k inkasu ze svého účtu na účet našeho zařízení, vyžádat si potvrzení a zaslat na email jidelna@skoladobravoda.cz nebo vytisknout a donést vedoucí školní jídelny (některé banky potvrzení nezasílají).

Stanovení horního limitu povolení inkasa:

Z jednoho čísla účtu budete platit za všechny svoje děti ze ZŠ i MŠ. Proto je třeba sečíst limity za všechny děti. Příklad: 1 dítě MŠ, dvě děti ZŠ, 1200  Kč+ 800 Kč + 800 Kč = limit 2800 Kč. Pak už stačí jen hlídat, aby byl na Vašem účtu v bance dostatek hotovosti pro provedení platby inkasa.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru