Přihlašování a odhlašování stravy: mateřská škola

Přihlašování a odhlašování stravy:

Zákonní zástupci dětí mateřské školy si oběd a odpolední odpočinek se svačinou přihlašují zaškrtnutím v tabulce na nástěnce v šatně. Je-li přihlášen oběd, je současně přihlášena i ranní svačina. Je-li přihlášen odpolední odpočinek, je přihlášena i odpolední svačina.

 

Odhlášení a přihlášení stravy provádí zákonný zástupce dítěte ve školní jídelně - výdejně nejpozději do 14.00 hodin den předem. Oba úkony lze provést osobně u pracovnice školní jídelny nebo telefonicky na čísle 566 543 158 nebo 733 510 327 nebo elektronicky na emailovou adresu jidelna@skoladobravoda.cz

 

Stravování v době nemoci dítěte:

Školní jídelna – výdejna zabezpečuje hmotnou péči pro děti pouze v době jejich pobytu ve škole. Za pobyt ve škole se považuje i první den neplánované nepřítomnosti dítěte ve škole. V první den nepřítomnosti dítěte ve škole může stravu odnést ve vlastním  jídlonosiči (ne v plastových krabičkách) jeho zákonný zástupce. Druhý den a další dny nepřítomnosti ve škole nejsou považovány za pobyt dítěte ve škole, a proto dítě nemá nárok na zvýhodněné stravování.

Pokud obědy nebudou v době nemoci včas odhlášeny, bude jejich cena účtována v plné výši!!!

Děkujeme za spolupráci.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru