Přihlašování a odhlašování obědů: základní škola

Přihlašování a odhlašování obědů

Odhlášení a přihlášení stravy provádí zákonný zástupce žáka ve školní jídelně - výdejně nejpozději do 14.00 hodin den předem. Oba úkony lze provést osobně u pracovnice školní jídelny nebo telefonicky na čísle 566 543 158 nebo 733 510 327 nebo elektronicky na emailovou adresu jidelna@skoladobravoda.cz.

Stravování v době nemoci žáka:

Školní jídelna – výdejna zabezpečuje hmotnou péči pro žáky pouze v době jejich pobytu ve škole. Za pobyt ve škole se považuje i první den neplánované nepřítomnosti žáka ve škole. V první den nepřítomnosti žáka ve škole může stravu odnést ve vlastním  jídlonosiči (ne v plastových krabičkách) jeho zákonný zástupce. Druhý den a další dny nepřítomnosti ve škole nejsou považovány za pobyt žáka ve škole, a proto žák nemá nárok na zvýhodněné stravování. Pokud obědy nebudou v době nemoci včas odhlášeny, bude jejich cena účtována v plné výši (nedotovaná)!!!

Děkujeme za spolupráci.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru