MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ VLÁDY - PŘERUŠENÍ VÝUKY V ZŠ DO ODVOLÁNÍ

Vážení rodiče, na základě nařízení Ministerstva zdravotnictví RUŠÍM výuku na naší základní škole. Toto nařízení vstupuje v platnost od 11. 3. 2020 a platí do odvolání. Mgr. Havelková Věra, ředitelka školy
MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ VLÁDY - PŘERUŠENÍ VÝUKY V ZŠ DO ODVOLÁNÍ

Opatření se týká také školní jídelny, školní družiny a všech zájmových kroužků.

 

 

 

Informace o poskytnutí OČR do 10 let věku dítěte: https://www.mpsv.cz/web/cz/informace-ke-koronaviru

Formulář a info ke OČR ke stažení ZDE a ZDE.

Pokud budete potřebovat potvrdit "Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy)", zavolejte v pondělí 16. března do školy (mobil 733 510 327) nebo napište e-mail (skola.dobravoda@seznam.cz), domluvíme se na termínu potvrzení. 

Aktualizace k 11. 3. 2020: Rodiče nemusejí kvůli ošetřovnému do školy. Jde to i bezkontaktně

Detail zprávy o mimořádném opatření:

Přidáno 10. 3. 2020, autor: Věra Havelková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru