Domácí příprava žáků v době zrušení výuky ve škole - informace - AKTUALIZACE

Vážení rodiče,

výuka ve škole má být přerušena na minimálně 14 dnů. Z tohoto důvodu budou po tuto dobu žáci vzděláváni formou samostudia a  domácí přípravy. Práci pro jednotlivé ročníky budeme pravidelně zveřejňovat na těchto stránkách od 16. března. 

K této formě výuky přistupujeme, stejně jako ostatní školy, protože máme obavy z toho, abychom stihli probrat do konce školního roku všechno učivo. Zároveň nevíme, jak se situace bude vyvíjet, zda je 14 dnů konečných.

Děkujeme za pochopení.

Přejeme Vám hodně zdraví a věříme, že se situace brzy zklidní a vrátí do běžného režimu.

Aktualizace k 12. březnu:

V levém menu na úvodní stránce byla přidána "Výuka  ZŠ"

Po rozkliknutí se Vám zobrazí jednotlivé ročníky s učivem a domácími úkoly (zatím prázdné, od pondělí budeme doplňovat). 

Dále zde najdete "DOTAZY". Sem vložte obecný dotaz, který může zajímat i ostatní. Specifické dotazy zasílejte přes e-mail nebo přes E-podatelnu. 

 

V českém jazyce, prvouce, vlastivědě, přírodovědě a angličtině (3. a 4. ročník)  používáme učebnice z vydavatelství Nová škola Brno. Je možnost si z jejich stránek stáhnout interaktivní učebnice, kde jsou výsledky ke všem cvičením v učebnici a v pracovním sešitě. Zde si můžete stáhnout program i zmíněné učebnice. Na měsíc zdarma, ale vydavatelství přislíbilo poskytnout tyto učebnice po celou dobu uzavření škol. 

 

 

 

 

Přidáno 10. 3. 2020, autor: Věra Havelková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru